msrt

مراحل ثبت نام در آزمون MSRT

در اینجا قصد داریم شما را با نحوه ثبت نام در آزمون MSRT آشنا کنیم. برای ثبت نام می توانید با مراجعه به نشانی http://msrt-exam.msrt.ir  مراجعه کرده و در صفحه اصلی سایت در قسمت «ثبت‌نام» کلیک کرده و فرم ثبت نام را با دقت پر کنید. به علت ازدحام مراجعه کنندگان به این سایت ممکن هست با مشکلاتی در هنگام ثبت نام مواجه شوید که پیشنهاد ما اینه در ساعات اولیه ثبت نام خود رو انجام بدید. مناطقی مانند تهران ، تبریز و… که دارای داوطلب های بیشتری نسبت به شهر های دیگر هستند به سرعت تکمیل ظرفیت می شوند.

مدارک مورد نیاز

هنگام ثبت نام باید در سامانه سجاد ابتدا پروفایل خودتونو ایجاد کنید و مدارک مورد نیاز را اسکن و ارسال کنید. شما 16 ساعت قبل از ثبت نام می تونید پروفایلتونو ایجاد کنید و مدارک شما نیز توسط مدیر سامانه باید تایید بشه. در پروفایل خود و در قسمت «ارسال مدارک» مدارک مورد نیاز که در زیر به آنها اشاره شده را بارگذاری کنید.

 • عکس ( تمام‌ رخ و زمینه روشن و جدید)
 • صفحه اول شناسنامه
 • کارت ملی
 • آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی

در زمان ثبت نام می توانید با مراجعه و کلیک کردن روی گزینه «ثبت‌نام در آزمون» ثبت نام خودتونو آغاز کرده و با انتخاب آزمون مورد نظرتون  و مکان حوزه انتخابی را رزرو کرده و به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام کنید. هزینه ثبت نام برای هر فرد 60 هزار تومان هست که باید در مهلتی که سامانه به شما میده پرداخت کرده و کد رهگیری خودتونو پس از پرداخت دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه

شما می توانید سه روز قبل از برگزاری امتحان با مراجعه به پروفایل خودتون در سامانه و در قسمت « دریافت کارت » کارت ورود به جلسه خودتونو مشاهده و پرینت نمایید. توجه داشته باشید هنگام حضور در امتحان اصل کارت ملی نیز مورد نیاز است.

انصراف از آزمون

امکان انصراف از آزمون و عودت وجه پرداختی وجود ندارد و شما فقط می توانید ثبت درخواست تاریخ این آزمون رو به آزمون بعدی موکول کنید. توجه کنید که فقط تا 15 روز مانده به آزمون می توانید درخواست خودتونو ثبت کنید. با مراجعه به پروفایلتان و در قسمت «ارسال و دریافت پیام» می توانید درخواست خودتونو با مدیر سامانه مطرح کنید.

 

آزمون MSRT

برای مشاوره و ثبت نام در دوره های msrt با ما در تماس باشید.                                                                                             

کلاس ام اس ار تی تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *