آزمون MSRT

برای آزمون MSRT وزارت به چه منابعی نیازمند هستیم ؟

در این مقاله میخواهیم صفر تا صد نحوه مطالعه و منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون MSRT برای دانشجویان و کاربران عزیز توضیج دهیم :

آنچه که در این مطلب مطالعه خواهید کرد:

  • معرفی آزمون MSRT

  • برای آزمون MSRT چه چیز هایی را مطالع کنیم ؟

  • منابع انگلیسی برای آزمون MSRT

  • منابع فارسی آزمون MSRT

معرفی آزمون MSRT

دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم باید در آزمون زبانی به نام MSRT شرکت کنند و مدرک قبولی آن را که کسب نمره ۵۰ از ۱۰۰ است به دانشگاه محل تحصیل خود ارائه دهند. آزمون MSRT همانطور که در مطالب قبلی سایت نیز گفتیم در سطح آزمون تافل است و در ۴ مبحث شنیداری، گرامر، درک مطلب و کلوز تست بصورت ۱۰۰ سوال برگزار می شود.

 

برای مطالعه بیشتر : اگر میخواهید مهارت ریدینگ خود را نیز ارتقا دهید میتوانید این مقاله را نیز مطالعه کنید —->>> نحوه تند خوانی Reading در آزمون MSRT

 

برای آزمون MSRT چی بخونم؟

شاید بزرگترین مشکل داوطلبان آزمون انتخاب منابع مناسب و کامل برای آمادگی و کسب نتیجه در آزمون است. در ادامه منابع انگلیسی و منابع فارسی آزمون MSRT را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 

منابع انگلیسی برای آزمون MSRT

طبق اعلام سامانه آزمون زبان MSRT، منابع اصلی این آزمون کتاب های تافل لانگمن، TOEFL Grammar Flash، کتاب TOEFL Reading Flash، کتاب لغات ۵۰۴، لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز هستند که منابع مهم آزمون های تافل نیز می باشند. در انتهای همین مطلب شما عزیزان می توانید این منابع را بصورت فایل pdf و کاملا رایگان دانلود نمایید.
اما چند سوال!
  1. آیا سطح زبان انگلیسی شما مناسب است؟
  2. آیا توانایی کافی برای مطالعه و درک مطالب بصورت زبان انگلیسی را دارید؟
  3. آیا نمونه سوالات ادوار گذشته آزمون را در اختیار دارید؟
  4. آیا وقت کافی برای خواندن این منابع چند صد صفحه‌ای را دارید؟

 

کلاس آموزش جامع آزمون زبان msrt اردبیلکلاس آموزش جامع آزمون زبان msrt ارومیهکلاس آموزش جامع آزمون زبان msrt تبریزکلاس آموزش جامع آزمون زبان msrt زنجانکلاس ام اس ار تی اردبیلکلاس ام اس ار تی ارومیهکلاس ام اس ار تی تبریزکلاس ام اس ار تی زنجانمقالات آموزشی

آزمون MSRT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *